Styre

Ranveig Låg Gausdal
Styreleder
Oslo byarkiv, Byarkivar
Tlf: 934 56 486
ranveig.gausdal@kul.oslo.kommune.no

Jan Tore Helle
Styrenestleder
Bergen byarkiv, Byarkivar
Tlf: 922 03 456
Jan.Helle@bergen.kommune.no

Runar Jordåen
Styremedlem
Skeivt arkiv, Førstebibliotekar
Tlf: 900 68 573
Runar.Jordaen@uib.no

Ingebjørg Eidhammer
Styremedlem
Norsk Teknisk Museum, Konservator
Tlf: 924 36 349
Ingebjorg.Eidhammer@tekniskmuseum.no

Mads Langnes
Styremedlem
Romsdalsmuseet, Førstekonservator
Tlf: 951 29 067
mads@romsdalsmuseet.no

Silje Cathrin Fylkesnes 
Styremedlem
Opplandsarkivet, Sekretariatsleder
Tlf: 971 31 142
silje.fylkesnes@mjosmuseet.no

Bård Raustøl
Styremedlem
Arkivsenter sør IKS, Rådgiver
Tlf: 922 17 220
raustol@ikava.no

Geir Håvard Ellingseter
Styremedlem
Møre og Romsdal fylkeskommune, Rådgiver
Tlf: 971 50 011
geir.havard.ellingseter@mrfylke.no

Gunnhild S. Engstad
Styremedlem
IKA Finnmark IKS, Daglig leder
Tlf: 926 71 905
gunnhild@ikaf.no

Vararepresentanter

Lin Øiesvold
1. Vara
IKA Rogaland, Rådgiver
Tlf: 952 15 507
lin.oiesvold@ikarogaland.no

Anette Espelid
2. Vara
IKA Kongsberg, Spesialrådgiver
Tlf: 915 36 240
anette@ikakongsberg.no

Indigenous Archives Today and Tomorrow event 18/10-2021 - 19/10-2021
location_on Sámi Cultural Centre Sajos, Enare, Finland
message What is an Indigenous Sámi archive today and in the future? What are the key questions in archiving Sámi Cultural Heritage?
Privatarkivkonferansen 2021 event 08/11-2021 - 09/11-2021
location_on Thon Hotel Storo
message To dagers privatarkivkonferanse
Norsk Lydarkivkonferanse 2022 event 25/04-2022 - 26/04-2022
location_on Deichman Bjørvika, Oslo
message Norsk Lydarkivkonferanse 2022
share