Styre

Ranveig Låg Gausdal
Styreleder
Oslo byarkiv, Byarkivar
Tlf: 934 56 486
ranveig.gausdal@kul.oslo.kommune.no

Cecilie Lintoft
Styrenestleder
Oslo byarkiv, Seniorkonsulent
Tlf: 924 42 311
cecilie.lintoft@kul.oslo.kommune.no

Runar Jordåen
Styremedlem
Skeivt arkiv, Førstebibliotekar
Tlf: 900 68 573
Runar.Jordaen@uib.no

Jan Tore Helle
Styremedlem
Bergen byarkiv, Byarkivar
Tlf: 922 03 456
Jan.Helle@bergen.kommune.no

Mads Langnes
Styremedlem
Romsdalsmuseet, Førstekonservator
Tlf: 951 29 067
mads@romsdalsmuseet.no

Silje Cathrin Fylkesnes 
Styremedlem
Opplandsarkivet, Sekretariatsleder
Tlf: 971 31 142
silje.fylkesnes@mjosmuseet.no

Bård Raustøl
Styremedlem
Interkommunalt arkiv i Vest-Agder IKS (IKAVA), Rådgiver
Tlf: 922 17 220
raustol@ikava.no

Geir Håvard Ellingseter
Styremedlem
Interkommunalt Arkiv for Møre og Romsdal (IKAMR), Daglig leder
Tlf: 971 50 011
geir.havard.ellingseter@ikamr.no

Gunnhild S. Engstad
Styremedlem
IKA Finnmark IKS, Daglig leder
Tlf: 926 71 905
gunnhild@ikaf.no

Vararepresentanter

Bjørg Ida Berget
1. Vara
Innlandet fylkesarkiv/IKA Opplandene, Arkivar
Tlf: 482 17 543
bjorg.ida.berget@innlandetfylke.no

Ingebjørg K. Eidhammer
2. Vara
Norsk Teknisk Museum, Konservator
Tlf: 924 36 349
Ingebjorg.Eidhammer@tekniskmuseum.no

Danske arkivdager event 01/06-2021 - 02/06-2021
location_on Odense, Danmark (ODEON).
message Den danske historie - arkiver fra hverdagsliv til sivilsamfunn i den digital tidsalder
share