Styre

Ole Martin Rønning
Styreleder
Arbeiderbevegelsens arkiv og bibliotek, daglig leder
Tlf: 996 18 593
ole.martin.ronning@arbark.no

Jan Tore Helle
Styrenestleder
Bergen byarkiv, byarkivar
Tlf: 922 03 456
Jan.Helle@bergen.kommune.no

Ingebjørg Eidhammer
Styremedlem
Norsk Teknisk Museum, konservator
Tlf: 924 36 349
Ingebjorg.Eidhammer@tekniskmuseum.no

Lin Øiesvold
Styremedlem
IKA Rogaland, rådgiver
Tlf: 952 15 507
lin.oiesvold@ikarogaland.no

Ketil T. Jensen
Styremedlem
Arkiv i Nordland, daglig leder
Tlf: 481 30 085
ketjen@nfk.no

Monika Kurszus Håland
Styremedlem
Aust-Agder museum og arkiv, arkivar
Tlf: 994 32 830
Monika.k.haland@aama.no

Knut Rødseth Kjosås
Styremedlem
Interkommunalt arkiv i Hordaland IKS, fagleder
Tlf: 918 18 087
knut.kjosaas@ikah.no

Katja Nicolaysen
Styremedlem
Museene i Akershus, konservator NMF
Tlf: 404 29 257
katja.nicolaysen@mia.no

Petter Pedryc
Styremedlem
Interkommunalt arkiv i Trøndelag, rådgiver
Tlf: 468 53 864
petter.pedryc@ika-trondelag.no

Vararepresentanter

1. Vara
Erland Ferrer-Pettersen
Oslo byarkiv, seksjonsleder
Tlf:  411 78 013
erland.pettersen@kul.oslo.kommune.no

2. Vara
Stine Stennes Hovdenakk
Nynorsk kultursentrum, konservator
Tlf: 916 22 599
stine.hovdenakk@nynorsk.no

Landsmøte i Arkivforbundet event 27/02-2024
location_on Teams
message Landsmøte i Arkivforbundet på Microsoft Teams fra 10:00 - 11:30.
share