Styre

Ranveig Låg Gausdal
Styreleder
Oslo byarkiv, Byarkivar
Tlf: 934 56 486
ranveig.gausdal@kul.oslo.kommune.no

Cecilie Lintoft
Styrenestleder
Oslo byarkiv, Seksjonsleder
Tlf: 924 42 311
cecilie.lintoft@kul.oslo.kommune.no

Runar Jordåen
Styremedlem
Skeivt arkiv, Førstebibliotekar
Tlf: 900 68 573
Runar.Jordaen@uib.no

Jan Tore Helle
Styremedlem
Bergen byarkiv, Byarkivar
Tlf: 922 03 456
Jan.Helle@bergen.kommune.no

Mads Langnes
Styremedlem
Romsdalsmuseet, Førstekonservator
Tlf: 951 29 067
mads@romsdalsmuseet.no

Marit Stranden
Styremedlem
Norsk senter for folkemusikk og folkedans, Direktør
Tlf: 404 75 259
maritstranden123@gmail.com

Bård Raustøl
Styremedlem
Interkommunalt arkiv i Vest-Agder IKS (IKAVA), Rådgiver
Tlf: 922 17 220
raustol@ikava.no

Åsta Vadset
Styremedlem
Interkommunalt Arkiv for Møre og Romsdal (IKAMR), Rådgiver (privatarkiv)
Tlf: 408 54 153
asta.vadset@ikamr.no

Gunnhild S. Engstad
Styremedlem
IKA Finnmark IKS, Daglig leder
Tlf: 926 71 905
gunnhild@ikaf.no

Vararepresentanter

Bjørg Ida Berget
1. Vara
Fylkesarkivet i Oppland, Arkivar
Tlf: 482 17 543
Bjorg.Ida.Berget@oppland.org

Ingebjørg K. Eidhammer
2. Vara
Norsk Teknisk Museum, Konservator
Tlf: 924 36 349
Ingebjorg.Eidhammer@tekniskmuseum.no

KAI-konferansen 2019 event 17/09-2019 - 19/09-2019
location_on Clarion Hotel - Stavanger
message Interkommunalt Arkiv i Rogaland og Stavanger byarkiv arrangerer årets KAI-konferanse fra 17.-19. september.
Work-shop om Arkivlovutvalget event 24/09-2019
location_on Oslo
message Vi vil ta opp ulike tema ift. arkivlovutvalget
Konferanse om spesialsamliner i bibliotekene event 11/12-2019 - 12/12-2019
location_on Bergen
message Ved landets ulike bibliotek (folke-, universitets- og organisasjonsbibliotek) finnes det mange spesialsamlinger og arkiver
share