Styre

Tom Oddby
Styreleder 2017-2019
Drammen Byarkiv
Tlf: 32 04 66 99/920 45 612
E-post: tomodd@drmk.no

 

Cecilie Lintoft
Styrenestleder 2017-2019
Oslo byarkiv
Tlf: 23 46 03 44/924 42 311
cecilie.lintoft@kul.oslo.kommune.no

 

Runar Jordåen
Styremedlem 2017-2019
Skeivt arkiv
Tlf: 900 68 573
Runar.Jordaen@uib.no

 

Solveig Helene Lindbach Jensen
Styremedlem 2017-2019
Arkiv i Nordland
Tlf: 994 96 028/907 31 551
solveig.jensen@nfk.no

 

20130222-215057-pic-614669117Mads Langnes
Styremedlem 2018-2020
Romsdalsmuseet
Tlf: 71 20 24 66/951 29 067
mads@romsdalsmuseet.no

 

Marit Stranden
Styremedlem 2018-2020
Stiftinga for folkemusikk og folkedans
Tlf: 404 75 259
marit@folkemusikkogfolkedans.no

 

Bård Raustøl
Styremedlem 2018-2020
Interkommunalt arkiv i Vest-Agder IKS (IKAVA)
Tlf: 922 17 220
raustol@ikava.no

 

Åsta Vadset
Styremedlem 2018-2020
Interkommunalt Arkiv for Møre og Romsdal (IKAMR)
Tlf: 408 54 153
asta.vadset@ikamr.no


Vararepresentanter

Kjetil H. Djuve
Vara 2018-2019
Norsk industriarbeidermuseum
Tlf: 480 78 642
k.djuve@nia.no

 

Bjørg Ida Berget
Vara 2018-2019
Fylkesarkivet i Oppland
Tlf: 482 17 543
Bjorg.Ida.Berget@oppland.org

 

Ingebjørg Eidhammer
Vara 2018-2019
Norsk Teknisk Museum
Tlf: 924 36 349
Ingebjorg.Eidhammer@tekniskmuseum.no

Nordiske arkivdager 2018 event 23/05-2018 - 25/05-2018
location_on Hilton Reykjavik Nordica, Suðurlandsbraut 2, 108 Reykjavík
message Nordiske arkivdager arrangerer hvert tredje år.
share